La Liga

Federata dhe La Liga njëzëri: Futbolli rikthehet kur të vendosë Qeveria

La Liga dhe RFEF (Federata Spanjolle e Futbollit) kanë dalë me një deklaratë të përbashkët në të cilën zyrtarizojnë diçka që është e qartë, por që nuk ishte njoftuar më parë. Dy institucionet e futbollit kanë njoftuar se futbolli në vendin iberik do të rinisë vetëm atëherë kur Qeveria e Spanjës do të mendojë se nuk paraqet rrezik për shëndetin e futbollistëve dhe të tjerëve që punojnë në këtë sektor të sportit.

Ato e mbyllin deklaratën e tyre të përbashkët duke falënderuar të gjithëve ata që po luftojnë për pengimin e përhapjes së Koronavirusit.

“RFEF dhe La Liga dëshirojnë të tregojnë mirënjohjen e tyre më të madhe publike për të gjithë ata që po bëjnë përpjekjet e tyre më të mira për të ofruar shërbime thelbësore për spanjollët dhe gjithashtu dëshirojmë të kujtojmë me sinqeritet të gjithë të ndjerit. Një përqafim i ngrohtë nga bota e futbollit për të gjitha familjet që po humbasin të dashurit e tyre!”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency