Euro 2020

Federata nuk pranon dorëheqjen, Prosinecki rikthehet në krye të Bosnje Hercegovinës

Robert Prosinecki mbetet trajner i kombëtares së Bosnjes. Pasi dha dorëheqjen, pas humbjes me Armeninë të dielën e kaluar, trajneri kroat bëri prapa ktheu, duke vendosur të qëndrojë deri në fund të fazës kualifikuese për Euro 2020. 50-vjeçari ndërroi mendje pasi u bind nga drejtuesit e Federates, të cilët nuk pranuan vendimin e tij për t’u larguar. Prosinecki deklaroi se do të kishte qënë e lehtë të largohej, por shumë persona besojnë dhe e mbështesin atë, për këtë arsye ai pranoi të qëndronte. Kroati pohoi se ardhja e një trajneri të ri në këto momente nuk do të kishte efekt pozitiv, ndërkohë që mundësia për t’u kualifikuar ekziston dhe për këtë ai theksoi se duhet të punojnë shumë për ta arritur.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency