Tenis

Federer-Djokovic, gjysmëfinalja e parë e Australian Open!

Gjysmëfinalja e parë e Australian Open 2020, grand-slamit të parë të vitit në kategorinë e meshkujve do të diskutohet mes dy prej emrave më të mëdhenj të këtij sporti, Roger Federer dhe Novak Djokovic.  13 tituj kanë fituar të dy sëbashku në këtë kompeticion mbreti Roger dhe Nole që ka triumfuar 7 herë. Por këtë herë sfida mes tyre nuk vlen trofeun por vetëm kualifikimin në finale. Federerit iu deshën rreth 3 orë e gjysmë lojë për të mposhtur 3-2 me sete amerikanin Sandgren, ndërkohë që Nole pothuajse shëtiti ndaj kanadezit Milos Raonic të cilin e mposhti në tre sete me shifrat 6-4 6-3 7-6.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency