Tenis

Federer nuk njeh kufij, shkon në gjysmëfinale të Indian Wells

Roger Federer për të paktën edhe dy javët e ardshme do të mbetet numri një në botë. Tenisti zvicëran u kualifikua në gjysmëfinale të Indian Wells, pasi mposhti 2-0 me sete kundërshtarin e tij nga Koreja e Jugut Hyeon Chung, 7-5 dhe 6-1.

Një ecuri e jashtëzakonshme kjo e më të mirit në historinë e tenisit, që nuk njeh qoftë një humbje gjatë 2018. Për 36-vjeçarin kjo ishte fitorja e 16-të për këtë vit, që e afron edhe më tepër me trofeun e radhës. Në gjysmëfinalen e këtij Mastersi 1000 pikësh, Federer do të përballet me kroatin Borna Coric.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency