Tenis

Federer tërhiqet nga turneu i Romës, Nadal në gjysmëfinale!

Turneu Masters i Romës humbet mbretin e tij. Roger Federer u tërhoq në çerekfinale nga  turneu me dhe të kuq që po zhvillohet në kryeqytetin italian për shkak të një problemi muskular në këmbën e djathtë. Tërheqja e Federer nga turneu i Romës i hapi rrugën kalimit në gjysmëfinale të grekut të talentuar Tsitsipas pa luajtur fare. Në gjysmëfinale u kualifikua edhe Rafael Nadal që mposhti në 2 sete, spanjollin Fernando Verdasco me shifrat 6-4 6-0. Në raundin tjetër kaloi edhe Diego Schëartzman, argjentinasi mposhti po në 2 sete japonezin Kei Nishikori.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency