Gossip

Federica Nargi “nuk ia përton” tifozit që “thumboi” Matrin

Federica Nargi ka shpërndarë plot krenari në rrjetet sociale disa foto të koleksionit të saj “Verë 2020”. Modeli i saj i veçantë është Alessandro Matri, që ka pozuar për të i veshur me një kostum veror. Komplimentet nga ndjekësit ishin të shumta, por kishte ndonjë syresh, që hodhi ndonjë kunj.  Një tifoz e akuzonte Matrin se kishte shkuar të Brescia për të dalë në pension, por Federica nuk ia përtoi në përgjigjen e saj:

“Rri i qetë, sepse ka ardhur te Brescia me dëshirën e madhe për të luajtur, sigurisht jo për të qëndruar në stol. Më mirë hesht dhe shko bëj ndonjë punë…”

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency