Serie A

Felipe Caicedo e mbyll me Lazion në verë!

Pavarësisht se shpesh golat e tij kanë qënë deçiziv për Lazion, Felipe Caicedo mund të largohet në fund të sezonit, pasi lojtari nuk e ka rinovuar ende kontratën me bardhekaltrit. Sipas mediave italiane, duket se prioritet për klubin lacial është rinovimi i të gjithë sektorit të sulmit me lojtarë të rinj dhe ekuadoriani, i cili tashmë është 32 vjeç nuk bën pjesë në planet e klubit për të ardhemen. Kontrata aktuale e sulmuesit skadon në qershor të 2022 dhe në rast se klubi nuk i ofron rinovimin Caicedo do të largohet gjatë kësaj vere, për të mos e humbur lojtarin me parametër zero vitin tjetër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency