Kombëtare

Femra/Shqipëria U-16 në formë, mposht edhe Gjeorgjinë (pamjet)

Kombëtarja e femrave U-16, ka korrur fitoren e dytë në Turneun e Zhvillimit të UEFAs, që po organizohet nga ana e FSHF-së në Tiranë dhe Elbasan. Vajzat kuqezi, të drejtuara nga tekniku Agustin Kola, triumfuan me rezultatin 3-1 përballë Gjeorgjisë. Golat u shënuan nga Qosja (19′), Çoka (44′) dhe Shahaj (60′). Goli i vajzave gjeorgjiane u shënua nga Sulashvili në minutën e 21′. Kjo ishte një ndeshje e shkëlqyer e vajzave tona në mbështetje të së cilave ishin rreth 5000 të rinj, nxënës dhe studentë që mbushën një pjesë të “Air Albanias”.

Në fund të takimit, vajzat kuqezi, u bënë një thirrje të gjithë të rinjve, nxënësve, studentëve dhe prindërve t’i mbështesin në ndeshjen e fundit përballë Malit të Zi, ditën e diel, datë 16 shkurt, ora 14:00, në “Air Albania Stadium”, ku hyrja është falas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency