Kombëtare

Femrat/Shqipëria gati për transfertën e Qipros, ja lista e vajzave kuqezi

Kombëtarja e femrave nisi të premten grumbullimin për ndeshjen kualifikuese me Qipron. Kjo është ndeshja e pestë e vajzave kuqezi në eliminatoret e UEFA Women’s Euro 2021, me Shqipërinë që ndodhet në grupin E së bashku me Skocinë, Portugalinë, Finlandën dhe Qipron, që është kundërshtari radhës.

Trajneri Armir Grima për këtë ndeshje ka grumbulluar 18 vajza, me bazën e skuadrës që mbështetet te Vllaznia, Ferronikeli dhe Mitrovica në kampionatin kosovar, si edhe elementet e spikatura me kohë që luajnë në skuadra jashtë vendit. Në listën e Grimës spikat grumbullimi për herë të parë në Kombëtare e Paula Jakut, e cila luan te Juban Danja, si dhe afrimi nga U-19 e Mikela Metallës, që aktivizohet te Teuta e Durrësit.

Skuadra është grumbulluar në qytetin e Shkodrës, ku kanë zhvilluar dhe seancat stërvitore përpara nisjes për në Qipro që është kryer ditën e sotme. Ndeshja do të luhet më datë 11 Mars në Larnaka, ora 15:00.

Lista e lojtareve të grumbulluara:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency