Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Fenerbahçe synon Jorginhon, së shpejt ofertë Arsenalit për mesfushorin

Ndërsa në një pjesë të kampionateve europiane merkato e verës është mbyllur, në Turqi ka edhe 11 ditë kohë nga “vërshëllima” e fundit.

Mediet italiane raportojnë se Fenerbahçe dëshiron ta mbyllë merkaton me një goditje “Big”.

Lexoni edhe: 

Klubi turk është i interesuar për mesfushorin e Arsenal, Jorginho-n, i cili aktualisht është grumbulluar nga trajneri Luciano Spalletti për ndeshjet kombëtares italiane fundjavën e ardhshme.

Sipas raportimeve theksohet shumë shpejt Fenebahçe pritet t’i bëjë ofertë Arsenalit për mesfushorin.

 

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...