Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Fenomeni” martohet për herë të tretë, Ronaldo i thotë “Po” biznesmenes braziliane

Ronaldo Luis Nazario de Lima (Fenomeni) dhe Celina Locks, u martuan pak orë më parë në Ibiza.

Kjo është martesa e tretë për ish-lojtarin e AC Milan, Real Madrid dhe Inter, pas martesave me Milene Domingues dhe Maria Beatriz Anthony.

Lexo edhe:

Historia e dashurisë mes dy herë fituesit së “Topit të Artë” dhe modeles dhe sipërmarrëses braziliane ka zgjatur për shtatë vjet.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....