Premier League

Fernandinho drejt rinovimit me Man.City-n!

Duket se Fernandinho është një pikë e dobët e Pep Guardiolës. Pas titullit të fituar në Premier League, kampionët e Anglisë po planifikojnë merkaton për sezonin e ardhshëm dhe në pamundësi për të bërë shpenzime të mëdha do të bindin lojtarin që të firmosë edhe për një sezon. Declan Rice dhe Ismael Bennacer janë objektivat e Guardiolës për mesfushën dhe këtë verë nuk pritet të vijë asnjëri ndaj dhe mesfushori brazilian pritet të firmosë deri në 2022-in pasi vlerësohet për lidershipin dhe eksperiencën e tij nga trajneri spanjoll.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency