IPKO Superliga

Feronikeli zyrtarizon trajnerin, e drejton një malazez

Feronikeli zbulon emrin që do të pasojë Zekirija Ramadanin. Kampionët në fuqi të Kosovës kanë arritur marrëveshjen me trajnerin Dejan Vukićević, i cili do ta drejtojë skuadrën nga Drenasi për një vit (2019-2020). Ai ka qenë futbollist i shumë skuadrave të njohura si Buducnost, Mogren (Mal i Zi), Partizan Beograd (Serbi), Sevilla (Spanjë), Larnaca (Qipro) etj.

Vukićević ka eksperiencë edhe si trajner e disa skuadrave në Mal të Zi (Zeta, Mogren, Mladost), Serbi (Vojvodina) dhe Moldavi (Dacia Chisinau), ndërsa deri pak kohë më parë (2018/2019), ishte trajner i skuadrës Ventspils, që eliminoi Teutën që në raundin të Europa League.

Gjatë karrierës së tij si futbollist dhe si trajner ka fituar trofe të shumtë (tituj të kampionit dhe trofe të Kupës me ekipe të ndryshme).

Sot, në stërvitjen e ekipit, në orën 18:00, në stadiumin e KF Feronikeli, do të jetë i pranishëm edhe trajneri i ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency