Premier League

Festa e fansave, rrugët e Liverpoolit “marrin flakë” (fotot)

Nuk ishte ndodhur kurrë më parë që një skuadër e Premier League-s të shpallej kampione e Anglisë 7 javë para përfundimit të kampionatit. Ia arriti Liverpooli magjik i Jurgen Kloppit, që ktheu në “Anfield” trofeun me prestigjioz në Ishull pas 30 vitesh mungesë.

Në përfundim të sfidës mes Chelsea-t dhe Manchester City-t (2-1) fansat e zjarrtë të “The Reds” pushtuan rrugët e qytetit, për të festuar këtë sukses historik. Nuk mund të jenë të pranishë në “Anfield” as në ndeshjet e mbetura të kampionatit, për shkak të kufizimeve që lidhen me pandeminë, por askush nuk mundi t’i ndalonte për të shkarkuar gjithë atë akumulim emocionesh prej dekadash në rrugët e qytetit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency