Gossip

Festojnë të dy ditëlindjen, ja urimi i Vargas për Pellenë

Fakt kurioz për çiftin Viky Varga-Graziano Pellé: Më 15 korrik është ditëlindja e të dyve. Në këtë ditë të veçantë, modelja e ka uruar të dashurin e saj me një postim në Instagram, ku shpreh të gjithë dashurinë për të:

“Po, e kemi ditëlindjen të dy. Mendoj se do të thotë se nuk kem i qenë në asnjë moment në këtë botë pa njëri-tjetrin. Je më i madhi, më bujari, më sensuali dhe personi më i fortë në botë që njoh. I bën njerëzit të jetojnë pozitivisht dhe i sfidon që të bëjnë më mirë. Jam shumë e lutur që të kam në jetën time. Faleminderit që më bën të ndihem e veçantë çdo ditë. Të dua!”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency