Kupa e Gjermanise

Feston si i “çmendur” dhe dëmtohet, Favre shpjegon arsyen!

Ndodh edhe kështu, të dëmtohesh në momentin e festimit të një goli. Diçka e tillë ka ndodhur me trajnerin e Borussias së Dortmundit Lucien Favre i cili pësoi një dëmtim në këmbë në këmbën e majtë pasi fluturoi nga gëzimi në momentin që Julian Brandt shënoi golin e dytë në sfidën e Kupës së Gjermanisë mes Borussias së Dortmundit dhe Borussia Moenchengladbach i cili përmbysi shifrat në favor të verdhezinjëve të cilët fituan 2-1 dhe u kualifikuan në raundin tjetër. Episodin që ndodhi e shpjegoi vetë trajneri Favre, në konferencën për shtyp pas ndeshjes.” Kam pësuar një lëndim në një ligament dy ditë më parë në stërvitje por e harrova këtë fakt në momentin e festimit të golit”, deklaroi trajneri zviceran i Dortmundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency