Eredivisie

Feyenoord merr fitoren e 5-të rresht dhe afrohet me kreun!

Emmen mundi të rezistonte vetëm 45 minutat e para përballë Feyenoord, ndërsa në të dytën vendasit u dorëzuan totalisht duke u mposhtur me rezultatin e thellë 4-1. Një pjesë e parë ritmike, ku shanset dhe mundësitë nuk munguan për të dyja skuadrat, por gjithsesi padiskutim më i miri në rradhët e Emmen ishte portieri i tyre Sherpen i cili i mohoi disa gola të sigurt klubit nga Roterdami.

Gjithsesi tjetër atmosferë në pjesën e dytë, ritmi sërish i lartë, por këtë herë pati dhe gola. Van Der Heijden zhbllokoi sfidën për të tijët në të 63-ën. Në të 65-ën Feyenoord mund të kishë shënuar sërish, por nga pika e bardhë e penalltisë goditja e Berghuis u ndal në shtyllë. Gjithsesi 26-vjecari finalizoi pak çaste më pas. Jansen u duk sikur rindezi shpresat për vendasit në minutën e 71-të, por Kokcu u kujdes që kjo pjesë të mos zgjaste shumë . Ndërsa goli i katërt për Feyenoord erdhi me anë të Tonny Vilhena i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë. Suksesi i 5 rradhazi për klubin nga Roterdami që po përjeton një moment fantastik.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency