Eredivisie

Feyenoord ngec në shtëpi ndaj Emmen të vendit të fundit!

Vazhdojnë luhatjet për Feyenoord në Eredivisie. Skuadra e Dick Advocaat u  ndal nga Emmen i vendit të fundit në një barazim 1-1, në një ndeshje të luajtur disi më mirë nga skuadra nga Roterdami por që në fund doli me vetëm 1 pikë. Pikë historike kjo për Emmen që për herë të parë në histori nuk u mund në De Kuip. Goli i Kokcu në pjesën e parë krijoi iluzionin e një fitoreje të thjeshtë për Feyenoord, por një penallti e akorduar me VAR dhe e kthyer në gol nga de Leeuw i dha një pikë të rëndësishme Emmen-it në garën për mbijetesë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency