Eredivisie

Feyenoord triumfon në transfertë dhe blindon pozitat në Play Off-in e Europës

Feyenoordi siguroi fitoren e dytë radhazi në Eredivisie, këtë herë duke mposhtur Utrechtin në shifrat 1-2 në transfertë. Sfida nisi keq për klubin nga Roterdami, pasi në minutën e 13′ autogoli i Fer u dha avantazhin vendasve.

Sidoqoftë, në të njëjtën mënyrë do të riktheheshin ekuilibrat, pasi në minutën e 27′ Gustavson devijoi topin drejt portës së vendasve. Pjesa e dytë ofron të njëjtën panoramë, por këtë herë miqtë do të tregoheshin më të saktë, teksa në të 57-ën kapiteni Bergais realizoi dhe golin e fitores për Feyenoordin.

Me këtë sukses, skuadra nga Roterdami blindon pozitat në zonën Play Off të Europa Leagues, që është edhe objektivi i vetëm i mbetur për klubin këtë sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency