Eredivisie

Feyenoordi 7 gola Spartës së Roterdamit në derbi

Feyenoordi i Roterdamit mori një fitore të lehtë 0-7 në derbi me Spartën, të cilën e shkatërroi praktikisht pa u mbushur gjysmë ore lojë, duke i shënuar plot 4 gola. Wilhena realizoi që në minutën e katërt, për t’ia lënë skenën Ventes dhe St Juste, ndërsa në minutën e 29-të realizoi të dytin personal me pjesën e parë që u mbyll 0-4. Në fraksionin e dytë gjeti rrjetën Tapia në të 57-ën dhe Berghuis në të 71-ën ndërsa golin që vulosi fitoren 0-7 e realizoi Basacikoglu 2 minuta para përfundimit të kohës së rregullt.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency