Eredivisie

Feyenoordi kthen Dirk Kuyt në krah të Stam

Feyenoordi i sezonit të ardhshëm vijon të marrë formë. Pak ditë pas zyrtarizimit të Jaap Stam në krye të skuadrës, duke filluar nga qershori, klubi holandez njoftoi një tjetër emër të rëndësishëm në stafin teknik. Bëhet fjalë për ish-lojtarin legjendar të skuadrës, Dirk Kuyt, i cili u tërhoq nga futbolli i luajtur sezonin e kaluar.

Kuyt do të jetë asistenti i Stam, çka shënon edhe hapat e parë të karrierës si trajner, fillimisht zëvendës dhe më vonë sigurisht me synimin për të marrë ai në dorë një ditë drejtimin e klubit të tij të zemrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency