Eredivisie

Feyenoordi “turpëron” PSV-në dhe e zbret në vendin e 2-të!

Feyenoord shkëlqen brenda në Philips Stadion. Fitore heroike e skuadrës nga Roterdami përballë kryesuesve të kampionatit PSV Eindhoven me shifrat 0-4, një sukses që e ngjiti Feyenoordin në kuotën e 9 pikëve ndërkohë që PSV-ja pësoi humbjen e parë në këtë kampionat pas 4 fitoreve. Sfida u zhbllokua në sekondat e fundit të pjesës së parë nga Toornstra, ndërkohë që në pjesën e dytë Feyenoord shënoi dhe 4-herë të tjera me Linssen, Toornstra dhe Dessers. Një fitore e madhe e skuadrës nga Roterdami, me PSV-në që me këtë humbje zbriti në vendin e 3-të të Eredivisies pasi u parakalua në renditje nga Ajaxi që të shtunën triumfoi 9-0 ndaj Cambuur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency