Kategoria Superiore

“Filmi i Derbit”, Daja: Do të dalim në arenë, por nuk do të vdesim!

Entuziazmi i suksesit në derbi ndihet më shumë se kurrë në kampion e kuq. Klubi 16 herë kampion i Shqipërisë ka postuar në faqen zyrtare një video me pamjet para, gjatë dhe pas derbit, me titullin “Filmi i Derbit”, motivuar nga filmi “Gladiatori”.

Interesant fjalimi motivues i trajnerit Ilir Daja, që sikurse në filmin e famshëm, u thotë lojtarëve: “Do të dalim në arenë, por nuk do të vdesim.”

“Filmi është triller, arenat janë të vërteta. Koloseu është edhe sot. Dilnin në fushë, o vdisnin o fitonin. Duhet të jemi të gjithë bashkë, nëse do të fitojmë. Do të dalim në arenë, por nuk do vdesim. Duhet të jemi të gjithë bashkë. Fitore!”

Përfundimi dihet, Partizani triumfoi në “Elbasan Arena” me golin e Eraldo Çinarit e tani vëmendja është fokusuar të përballja e radhës me një rivale direkte, siç është Teuta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency