Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Filmohet duke ofenduar Parisin, “plasin” kritikat ndaj Ramos

Pas humbjes 2-0 të Paris Saint-Germain ndaj Bayern Munich, qëndrimi i Sergio Ramos ka shkaktuar shumë diskutime.

Ish-i i Real Madrid është filmuar teksa shante në gjuhën e tij duke thënë “p ***** a që lindi në Paris. P ***** nëna e tij”.

Lexo edhe:

Ofendimi në fjalë është një mallkim tipik në spanjisht, i cili kur përkthehet është edhe më fyes, por sigurisht nuk është ajo që pritej nga mbrojtësi titullar i Galtier.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...