Copa Libertadores

Finale e gjitha braziliane në Maracana, Boca Juniors eliminohet me “turp”!

Do të jetë një finale e gjitha braziliane ajo e Copa Libertadores që do të zhvillohet me ndeshje teke në Maracana. Pas Palmeiras edhe Santos siguroi kalimin në finale, pasi çmontoi Boca Juniors në gjysmëfinalen e kthimit duke e mposhtur me rezultatin e thellë 3-0. Me sfidën e parë në Bombonera që kishte përfunduar në barazim pa gola, u mendua se Boca do të kishte më shumë iniciativë në këtë takim të kthimit, por ndeshja u dominua nga vendasit e Santos të cilën zhbllokuan sfidën shumë shpejtë me golin e Pituca në të 16-ën. Në fillimin e pjesës së dytë sfida u kthye në një malore për Bocan që pësoi edhe golin e dytë nga Soltedo. Fitorja e brazilianëve u vulos nga Braga në minutën e 51-të. Finalja e madhe e Copa Libertdores do të zhvillohet në 30 janar në Maracana me skuadrën fituese mes Palmeiras dhe Santos që do të marrë pjesë në Botërorin e klubeve në muajin shkurt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency