Futboll

Champions dhe Europa League, UEFA cakton arbitrat e finaleve

UEFA ka zyrtarizuar arbitrat kryesor për dy finalet e kompeticioneve europiane, Champions League dhe Europa League. Kështu, për finalen e 16 majit, në Europa League, mes Atleticos së Madridit dhe Olimpique Marseille, që do të zhvillohet në stadiumin e Lyonit, do të japë drejtësi holandezi Bjorn Kuipers.

Sa i përket finales së kompeticionit më të rëndësishëm për klube, Championsit, që do të luhet më 26 maj në Kiev, gjykimi i është besuar serbit Milorad Mazic.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency