Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Finalja e Conference League, spektakli madhështor që zhvillohet në “Fortuna Arena” para nisjes së sfidës

Për të festuar vitin e dytë të UEFA Europa Conference League, në finalen Fiorentina-West Ham pritet të zhvillohet një ceremoni hapëse e pabesueshme në “Fortuna Arena” me një shfaqje të paharrueshme.

Përpara nisjes së finales do të ketë muzikë elektrizuese, ndërsa kasti i UEFA Conference League do të krijojë një performancë të jashtëzakonshme që çon në pritjen e ekipeve finalist.

Lexo edhe: 

Finalja mes Fiorentinës dhe West Ham nis në orën 21:00 dhe për publikun shqiptarë transmetohet ekskluzivisht në “SuperSport 2” në Digitalb.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...