Copa Libertadores

Finalja e Copa Libertadores 2020 në mitikun Maracana!

Në gusht Conmebol, konfederata amerikano-jugore e futbollit zyrtarizoi Estadio Nancional de Chile në kryeqytetin e Kilit Santiago si stadiumin që do të presë finalen e parë historike të Copa Libertadores që do të luhet me një ndeshje teke atë të vitit 2019, si dhe Estadion Nacional de Peru, në kryeqytetin e Perusë si stadiumin e parë që do të presë finalen e Copa Sudamericana që zhvillohet me një ndeshje teke. Vetëm 2 muaj më pas organizmi më i madh i futbollit amerikano-jugor ka përcaktuar edhe dy stadiumet ku do të luhen dy finalet e vitit 2020 ajo e Copa Libertadores dhe ajo e Copa Sudamericana. Finalja e madhe e kompeticionit më të rëndësishëm për klube për vitin ajo e Copa Libertadores do të zhvillohet në stadiumin mitik Maracana në Rio De Janeiro ndërkohë ajo e Copa Sudamerica do të zhvillohet në Argjentinë në Estadio Kempes të Cordobas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency