Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Finalja me Fiorentinën, Bowen: Ndeshja mund të shkojë në penallti, por ne jemi gati

Sulmuesi i West Ham, Jarrod Bowen, i cili doli në konferencën për shtyp në prag të finales së Conference League kundër Fiorentinës që luhet këtë të mërkurë në Pragë duke nisur nga ora 21:00 dhe që për publikun shqiptar transmetohet ekskluzivisht në “SuperSport 2”Digitalb, u shpreh se janë përgatitur për çdo skenar gjatë ndeshjes.

Bowen theksoi se ndeshja mund të shkojë në penallti dhe shtoi se janë të përgatitur edhe për një rast të tillë.

Lexo edhe: 

“Ne e kemi përgatitur veten, e dimë se mund të vendoset edhe nga penalltitë, thjesht mendoni për një vend në rrjetë dhe gjuajeni topin. Ne e përgatitëm veten për gjithçka.”-u shpreh sulmuesi.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...