Merkato

Fiore refuzon 60 mln euro të Bayernit, Juve bën ofertën e parë për Chiesan!

Federico Chiesa është objektivi i madh i shumë klubeve të mëdha jo vetëm në Itali por edhe në Europë, megjithatë në pole për të firmosur me djaloshin e artë të Fiorentinës është Juventusi. Pak javë më parë klubi vjollcë refuzoi një ofertë nga Bayern Munich për futbollistin që kapte shifrën e 60 milionë eurove. Baza nga e cila Fiorentina do të hyjë në bisedime me klubet e interesuara për Chiesën është minimalisht 70 milionë.

Pikërisht rreth kësaj shifre vërtitet edhe oferta e parë zyrtare e Juves që sipas të përditshmes torineze Tuttosport i ka ofruar klubit vjollcë 50 milionë euro plus kartonin e Ricardo Orsolinit që aktualisht luan i huazuar te Bologna dhe falë 8 golave që ka realizuar në këtë sezon me kuqeblutë vlera e 22-vjeçarit ka kapur shifrën e 20 milionë eurove. Përsa i përket Chiesës Juventusi ka gati një kontratë 5-vjeçare me një pagë prej 5 milionë eurosh në sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency