Serie A

Fiorentina “bën ligjin” në “Olimpico” me Romën, shënojnë Benassi dhe Simeone

Humbje e papritur e Romës 0-2 në “Olimpico” me Fiorentinën. Verdhekuqtë, të dërrmuar në mesjavë nga Barcelona në Champions, u befasuan që në minutën e 7-të nga goli i Benassit, që u shërbye brenda zonës nga Saponara.

Të rënë moralisht nga ky start i papritur ndeshjes, futbollistët e Romës u kapën të papërgatitur në kundërsulm në minutën e  39-të nga Giovani Simeone, që depërtoi me forcë në qendër të mbrojtjes, duke mposhtur portierin Alisson. Pas kësaj disfatë Roma rrezikon të humbasë vendin e tretë, pasi Interi që luan këtë të diel me Torinon, ka vetëm një pikë më pak.

Atalanta, ku aktivizohet portieri i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha, barazoi 1-1 në fushën e Spalit, ndërsa derbi mes Sampdorias dhe Genoas përfundoi 0-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency