Serie A

Fiorentina dhe Cagliari tërheqin fanellën me numër 13 të Astorit

Tashmë është zyrtare, për të nderuar dhe bërë të pavdekshëm kujtimin e Davide Astorit, i cili nda nga jeta krejt papritur për shkaqe që mbeten për t’u përcaktuar, Fiorentina dhe Cagliari, dy klubet e Serisë A ku 31-vjeçari ka kaluar pjesën më të rëndësishme të karrierës së tij, kanë vendosur bashkarisht të tërheqin fanellën me 13.
Pra, asnjë lojtar i të dyja skuadrave nuk do të mund ta mbajë në të ardhmen këtë numër, që i përkiste mbrojtësit, i cili u nda para kohe nga jeta mbrëmjen e të shtunës duke u gdhirë e diela.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency