Serie A

Fiorentina mbetet edhe pa trajner, Prandelli pozitiv me COVID-19!

Sikur mos mjaftonte kriza e rezultateve që nisi me Giuseppe Iachinin në stol dhe po vijon edhe me Cesare Prandellin i cili në dy ndeshjet e para në kampionat që pas rikthimit te vjollcët, pikërisht ndaj Beneventos dhe Milanit, Fiorentina tashmë duhet të bëjë për të paktën dy javë edhe pa trajnerin e saj. Prandelli ka rezultuar pozitiv me koronavirus në tamponin që ka kryer sëfundmi dhe do t’i duhet të qëndrojë në karantinë i izoluar në shtëpinë e tij për 2 javët e ardhshme. Në ndeshjen e radhës ndaj Genoas, Fiorentina do të drejtohet nga zëvendësi i Cesare Prandellit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency