Kupa e Italise

Fiorentina mposht Sampdorian dhe shkon në çerekfinale

Fiorentina ka triumfuar me rezultatin 3-2 ndaj Sampdorias dhe është kualifikuar për në çerekfinalet e Kupës së Italisë, ku do të përballet me skuadrën fituese të çiftit Lazio-Citadella.

Skuadra e Piolit gjeti golin që në minutën e dytë me anë të sulmuesit Babacar, por Sampi barazoi me anë të mesfushorit Barreto, duke fiksuar shifrat 1-1 në pjesën e parë.

Në pjesën e dytë u akorduan 3 penallti, 2 për Fiorentinën, të cilat u shndërruan në gola nga Veretout dhe 1 për Sampin, që u ekzekutua saktë nga Ramirez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency