Merkato

Fiorentina, në sulm për sulmuesin e Sportingut

Fiorentina nuk ndalet në merkato, pasi siguroi një lojtar të një kalibri si Ribery, klubi vjollcë është hedhur në sulm edhe për Raphinhan, sulmuesin e Sporting Lisbonës.

22-vjeçari është një ndër objektivat kryesore të italianëve për repartin e avancuar dhe për të arritur t’ia shkëputin futbollistin portugezëve drejtuesit e Fiorentinës janë gati të paguajnë 18 milionë euro plus bonuse.

Tratativa mes klubeve vazhdon me intensitet, por kërkesa e klubit nga Jose Alvalade Stadium për të lënë të lire brazilianin kap shifrën e 30 milionë Eurove. Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për të ardhmen e futbollistit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency