Merkato

Atalanta vë veton, Papu Gomez duhet të pranojë ofertat nga jashtë Italisë

Papu Gomez nuk do të mund të transferohet në një ekip italian që klasifikohet në pjesën e sipërme të renditjes së Serisë A. Drejtuesit e Atalantës i kanë bërë bllok futbollistit argjentinas, i cili nuk zbret në fushë që nga 16 dhjetori, pas mosmarrëveshjeve të hapura me trajnerin Gasperini.

Skuadra bergamaske është e gatshme të bisedojë vetëm për një transferim të mundshëm jashtë Italisë dhe me klube italiane që renditen poshtë mesit të klasifikimit. Mirëpo në Itali Papu Gomez dëshiron të marrë në konsideratë vetëm ofertat nga klube të rëndësishme. Në këto kushte, merr përparësi shitja e futbollistit jashtë Italisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency