Connect with us

Hi, what are you looking for?

Arabi Saudite

Firmino në moment të vështirë, babai i tij ndahet nga jeta në moshën 62-vjeçare

Tragjedi në familjen e ish-sulmuesit të Livverpoolit (akualisht pesë e Al Ahlit në Arabinë Saudite), Firmino. Mësohet se babai i futbollistit brazilian është ndarë papritur nga jeta teksa ishte me pushime në Dubai.

Siç raporton UOL, 62-vjeçari José Roberto Cordeiro de Oliveira pësoi atak në zemër të shtunën në mbrëmje, ndërsa ishte në Dubai në një udhëtim me familjen e tij.

Lojtari i Al Ahlit tani po merret me procedurat e rikthimit të turpit të babait të tij në Brazil.

Lexo edhe:

 

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...