Ligue 1

Firmosi kontratën e re me PSG, Verrati italiani më i paguar!

Marco Verrati rinovoi zyrtarisht kontratën e tij me Paris Saint Germain deri në vitin 2024 dhe vetëm pak orë pasi PSG bëri të ditur zgjatjen e bashkëpunimit me mesfushorin italian kanë dalë në dritë edhe shifrat e kontratës së re të Verratit. Ky i fundit me pagën që do të marrë te Paris Saint Germain nga tani e tutje është bërë lojtari italian më i paguar. Nga marrëveshja e re Verrati do të përfitojë 17 milionë euro në sezon, 1 më shumë se Stephan El Shaarawy që në Kinë me Shanghai Shenhua përfiton 15 milionë euro në sezon, 2 milionë euro më shumë se Graziano Pelle që gjithashtu luan në Kinë me Shandong Luneng dhe 7 milionë euro më shumë se Giovinco i cili nga kontrata që ka firmosur në Arabinë Saudite me Al Hilal merr 10 milionë euro në sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency