Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Fitoi Europa League-n me Sevillan, spanjollët blejnë kartonin e francezit

Loic Bade është zyrtarisht një lojtar i Sevilla-s.

Francezi ishte në formë huazimi nga Rennes, por me formën dhe ritmin e treguar, spanjollët janë bindur përfundimisht për të blerë kartonin e tij.

Lexo edhe:

Sevilla ka depozituar 12 milionë euro te Rennes dhe Bade ka firmosur deri më 30 qershor 2027.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...