Futboll

Fiton gjyqin me Luftëtarin, Gresild Lika: Të mos trajtohemi si skllevër!

Gresild Lika fiton gjyqin me Luftëtarin në Dhomën e Zgjidhjes së Konflikteve në FSHF. 22-vjeçari, i cili spikati me lojën e tij te bluzinjtë, pavarësisht se ekipi gjirokastrit ra nga Kategoria, njoftoi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se është lojtar i lirë, pa harruar të falënderojë të gjitha ata që e përkrahën dhe i dhanë mundësinë të spikaste te Luftëtari.

Përshëndetje! Dua t’ju bëj të ditur, se nga sot, nuk do të jem më pjesë e skuadrës së Luftëtarit. Por, kjo s’do të thotë se nuk kam respekt për këtë ekip! Mirënjohje për të gjithë ata persona që më kanë përkrahur dhe dhënë mundësinë të vesh atë fanellë me tradita të futbollit tonë.

Pas shumë peripecive, Dhoma e Zgjidhjeve të Konflikteve pranë FSHF-së vuri drejtësi për të më lënë të lirë. Nuk ishte dëshira ime ta dërgoja klubin ne gjyq, por kam qene i imponuar nga mënyra se si rrodhën situatat, s’kisha asnjë rrugë tjetër. Falënderoj ata që më mbështetën në këtë moment të vështirë dhe uroj që të gjithë futbollistet të mos trajtohen si skllevër.

 Në fund, por jo nga rëndësia, dua t’i falënderoj të gjithë nga zemra në Gjirokastër, çdo person që më ka respektuar në fushë dhe jashtë saj! Sot nis një erë e re për mua, por sigurisht, Luftëtarin, stafin teknik, tifozët dhe shokët e skuadrës atje s’do t’i harroj kurrë, si pjesë e zemrës sime gjatë të gjithë jetës! Luftëtarit i uroj suksese dhe ringritje në Kategorinë e Superiore.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency