Uncategorized

Fiton Trepca ‘89, vetëm një pikë larg Llapit

U luajtën këtë të mërkurë tri ndeshjet e mbetura të javës së 9-të të Superligës së Kosovës, që nxorrën fituese në të gjitha rastet skuadrat pritëse. Fitoren me të thellë e arriti Trepca ‘89, që shkatërroi 3-0 Besën e Pjesës. Për mitrovicasit realizoi dygolësh John, i cili e dërgoi topin në rrjetë në kohën shtesë të pjesës së parë dhe në minutën e 72-të, ndërsa golin që vulosi rezutatin përfundimtar e shënoi Hasani.

Armend Dallku nderoi Prishtinën, që drejtohet nga Mirel Josa, në minutën e fundit në përballjen shtëpiake me Vëllaznimin, ndërsa në sfidën tjetër mes Drenicës dhe Vllaznisë së Pozheranit rezultoi vendimtar për vendasit finalizimi i Berishës në minutën e 30-të.

Superliga e Kosovës vazhdon të kryesohet nga Llapi me 17 pikë, një më shumë se Trepca 89′. Vllaznia e Pozheranit nuk po sheh dritë në fund të tunelit, teksa pas 9 javëve të para mbetet e fundit me vetëm 4 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top