Kategoria Superiore

Fitore bindëse ndaj Bylisit, Partizani largon “hijet e dyshimit”

Mjaftuan disa rezultate jo të mira që rreth kampit të kuq më shumë sesa brenda skuadrës jashtë saj të ngriheshin disa pikëpyetje rreth forcës reale që ka ekipi i Dajës.

Zërave kritik dhe thatësirës Partizani iu përgjigj me një fitore të pastër në shifrat 3-0 ndaj Bylisit, një sukses që kishte brenda saj jo vetëm rezultatin, por edhe lojën.

Të kuqtë që vinin me petkun e favoritit në këtë duel e treguan më së miri në fushën e blertë, ku ishin ata që komanduan. Nuk ishte një ndeshje e thjeshtë edhe pse ne letër Partizani vinte me i avantazhuar, pasi kundërshtari kishte arritur një seri rezultatesh pozitive në ndeshjet e fundit dhe këtu mjafton të përmendësh fitoren ndaj Vllaznisë ose edhe atë ndaj Kukësit, edhe pse verilindorët nuk janë ekipi që jemi mësuar të shohim.

Në këto seri rezultatesh vlen të theksohet edhe barazimi kundër Teutës, megjithatë skuadra e Ilir Dajës ia doli të përmbushtë synimin dhe vazhdon të qëndrojë sërish pranë me kreun. Gjithsesi ky ishte vetëm një nga shumë pengesa që do të ketë Partizani deri në fundin e kampionatit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency