Premier League

Fitore “franceze”, United futet në zonën Champions

Manchester United nuk ka të ndalur në drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer, pasi sot ka marrë fitoren e radhës në transfertën londineze ndaj Fulhamit, me fitoren e thellë 0-3.

“Djajtë e kuq” dominuan sfidën përballë Fulhamit, duke gjetur avantazhin me një gol mjaft të bukur të mesfushorit francez Paul Pogba, që shënoi pas një depërtimi të bukur në zonë.

Një tjetër francez, Anthony Martial dyfishoi avantazhin në minutën e 23-të, ndërsa në pjesën e dytë ishte sërish Pogba që vulosi suksesin nga pika e bardhë e penalltisë.
Me këtë fitore, Manchester United shkoi në kuotën e 51 pikëve dhe përkohësisht në vendin e katërt, duke u future për herë të parë këtë sezon, në zonën Champions.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency