Europa League

Fitore me dedikim për Fenerbahcen, Astana prek kualifikimin

Erwin Koeman, vëllai i trajnerit të Holandës Ronald Koeman ka rikthyer qetësinë te Fenerbahce. Ish ndihmësi i Philip Cocu tashmë trajner i parë te skuadra nga Stambolli, pas barazimit shumë të rëndësishëm 2-2 ndaj Galatasaray-it në derbi, mori fitoren e parë në drejtimin e verdhezinjëve. Fenerbahce mposhti 2-0 në shtëpi belgët e Andrelecht me golat e Valbuena dhe Frey në 20 minutat e fundit. Me këtë sukses Fenerbahce u ngjit në kuotën e 7 pikëve në grupin D dhe tashmë është shumë pranë kualifikimit. Verdhezinjtë e dëshironin me çdo kusht këtë fitore pasi ja dedikuan studentit 22-vjeçar Koray Sener, tifoz i Fenerbahces i cili u nda nga jeta pak ditë më parë në ngjarjet e shëmtuara që ndodhën në ndeshjen ndaj Galatasaray-it. Një fitore me peshë mori dhe Astana që mposhti 2-1 çekët e Jablonec në Kazakistan duke u ngjitur në vendin e parë të grupit K në kuotën e 8 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency