Bundesliga

Fitore pa shkëlqim, Bayern Munchen nis shkëputjen në krye

Bayerni i Mynihit arriti të marrë një fitore pa shumë shkëlqim përballë Augsburgut në sfidën e zhvilluar në “Allianz Arena”, që gjithsesi u mjaftoi djemve të Flick, të nisin shkëputjen në krye të renditjes.

Pas një pjese të parë të mërzitshme dhe pa gola të shënuar, ishte sulmuesi veteran Thomas Muller që zhbllokoi rezultatin në fillim të 45-minutëshit të dytë, ndërsa shifrat i vulosi fantazisti Leon Goretzka pak para fundit të ndeshjes.

Me këtë triumf bavarezët e Hans Flick u ngjitën në kuotën e 55 pikëve, plot 4 pikë më tepër se Borussia e Dortmundit që mban vendin e dytë, ndërsa gara pritet të jetë e hapur dhe interesante deri në fund.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency