Serie B

Fitore me përmbysje, Novara i largohet fundit

Pas 3 humbjeve radhazi Novara u rikthye te fitorja në Serinë B italiane duke hedhur një hap të rëndësishëm drejt mbijtesës. Në stadiumin Silvio Piola skuadra e Domenico Di Carlos mposhti me përmbysje 2-1 Brescian në sfidën që mbylli javën e 30-të të Serie B. Golit të avantazhit për miqtë që mbante firmën e Bisolit iu përgjigjën në fraksionin e dytë të lojës George Puscas rumuni që luan te Novara i huazuar nga Interi dhe Gianluca Sansone që në të 58-ën realizoi golin e fitores për vendasit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency