Bundesliga

Fitorja që i kushtoi rëndë Bayernit, dëmtohen 2 titullarë!

Fitorja ndaj Fortuna Dusseldorf ishte si një “thikë” me dy presa për Bayern Munich. Me suksesin 1-4 në këtë transfertë skuadra e Niko Kovac u rikthye në krye të renditjes duke parakaluar sërish Dortmundin por në këtë sfidë Bayerni humbi dy titullarë për arsye dëmtimi, portierin Manuel Neuer dhe qëndërmbrojtësin Mats Hummels, dy humbje të mëdha duke patur parasysh kalendarin e vështirë që kanë bavarezët deri në fund të sezonit, pasi për të ruajtur avantazhin prej 1 pike ndaj Dortmundit në renditje. Ndeshjen e ardhshme Bayerni do ta ketë ndaj Werderit të Rashicës ndërsa në 5 javët e mbetura do të sfidojë edhe skuadra të tilla si Leipzig apo Frankfurt.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency