Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Fjalët e para të Lukakut nga Roma: Emocionuese që kaq shumë njerëz po më prisnin!

Lukaku prezantohet te Roma
Lukaku prezantohet te Roma

Romelo Lukaku ndodhet në kryeqytetin e Italisë, ndërsa sot pritet zyrtarizimi i tij te Roma.

Ndërsa ka mbërritur mbrëmjen e së martës në Romë, sulmuesi belg ka thënë dhe fjalët e para për mediet italiane, duke u shprehur se ndjehej shumë i lumtur me pritjen e tifozëve.

Lexoni edhe: 

“Jam i lumtur, duke parë të gjithë këta njerëz ishte emocionues për mua, mezi pres të luaj”-deklaroi Lukaku.

Sulmuesi kaloi vizitat mjekësore me Romën dhe tashmë mungon vetëm zyrtarizmi i tij te “verdhekuqtë”.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...