Futboll

Flamengo nuk dorëzohet, kërkon me çdo kusht qëndrimin e Gabigol!

Zëvendës presidenti i Flamengo, Marcos Braz gjatë një interviste deklaroi se beson se bisedimet me Interin për Gabriel Barbosa, i njohur ndryshe si Gabigol do të shkojnë shumë mirë. 23-vjeçari është i huazuar te brazilianët deri më 31 dhejtor dhe nëse drejtuesit e klubit nuk arrijnë të bindin zikaltrit atëherë lojtari do të rikthehet në Europë. Lidhur me këtë çështje numri dy kampionëve brazilian deklaroi se ai është optimist edhe kur asnjë nuk besonte te Gabigol në fillim të vitit ai tha se kishte besuar te projekti i ndërtuar rreth lojtarit, i cili funksionoi shumë mirë duke i sjellë klubit dy trofe, Kupën Libertadores dhe fitimin e kampionatit. Braz theksoi se do të bëjnë maksimumin që Gabigol të qëndrojë për një kohë të gjatë me ta dhe se çdo gjë do të shkojë shumë mire me Interin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency