Kategoria Superiore

Flamurtari e “largon”, Ardian Mema drejt zyrtarizimit te Tirana

Ardian Mema drejt stolit të Tiranës. Pas largimit zyrtar të Ze Marias, mbetet çështje orësh që të emërohet trajneri i ri, pikërisht ish-i bardhebluve, që kohët e fundit ka punuar si ndihmës i Ilir Dajës te Skënderbeu dhe te Flamurtari. Klubi bregdetar nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare njofton ndërprerjen e kontratës me Memën.

Klubi njofton mbylljen e bashkëpunimit me trajnerin e dytë Ardian Mema. Flamurtari Football Club dhe Ardian Mema kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim marrëveshjen mes palëve.

Duke e falënderuar për bashkëpunimin, Flamurtari F.C i uron suksese në karrierën e tij si trajner”.

Edhe pse presidenti Halili nuk e pranoi zyrtarisht që do të jetë Mema pasues i Ze Marias, largimi i tij nga Flamurtari është tregues i qartë se do të jetë ai trajneri i ri i Tiranës.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency